KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12057038
nr 1205 7038
Oidentifierad konstnär. Sign Cini XXX, 1941, tre gracer. Olja på pannå, Inköpt i Buenos Aires Argentina på 40-talet, 114x87
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:53:36
24/9 19:48:20
- Klassiska
24 sep
Klassiska
Läs mer om Klassiska